ŽENY - NASAZOVACÍ POŘADÍ PRO PŘEBOR JEDNOTLIVCŮ 2019 | |||||||||||
celkem nastoupilo 45 hráček, z toho 8 hráček je nazařazených = neodehrály min. 50% zápasů za jedno družstvo | |||||||||||
POŘADÍ | PŘÍJMENÍ, JMÉNO | DRUŽSTVO | SOUTĚŽ | 2018 | ZÁPASY | VÝHRY | PROHRY | BODY | |||
1. | Kurková Marie | Modřanky | Přebor | 1. | 14 | 13 | 1 | 192,86 | |||
2. | Vránová Helena | BABKI | Přebor | 8. | 8 | 7 | 1 | 187,50 | |||
3. | Havlíčková Markéta | Modřanky | Přebor | 3. | 14 | 12 | 2 | 185,71 | |||
4. | Frýsová Lucie | BABKI | Přebor | 7. | 12 | 9 | 3 | 175,00 | |||
5. | Berková Renata | BABKI | Přebor | 10. | 8 | 6 | 2 | 175,00 | |||
6. | Eberová Jiřina | TJ Slavoj Holešovice | Přebor | 6. | 10 | 7 | 3 | 170,00 | |||
7. | Bilanská Dominika | HRB | 1. třída | N | 8 | 8 | 0 | 170,00 | |||
8. | Jeřábková Dana | Red Devils | 1. třída | N | 8 | 8 | 0 | 170,00 | |||
9. | Hájková Alena | Red Devils | 1.třída | N | 6 | 6 | 0 | 170,00 | |||
10. | Sűssemilchová Alice | Regula | 1. třída | 11. | 12 | 11 | 1 | 161,67 | |||
11. | Rabenseifnerova Zdeňka | HRB | 1.třída | N | 12 | 11 | 1 | 161,67 | |||
12. | Adamová Božena | Botka | Přebor | 9. | 12 | 7 | 5 | 158,33 | |||
13. | Bodoková Světluše | MZe B | 1. třída | 12. | 8 | 7 | 1 | 157,50 | |||
14. | Radnicová Jana | Matuna Dream | Přebor | N | 14 | 8 | 6 | 157,14 | |||
15. | Korbová Monika | Slavoj Holešovice | Přebor | 13. | 13 | 7 | 6 | 153,85 | |||
16. | Füri Silvia | Red Devils | 1. třída | 26. | 14 | 11 | 3 | 148,57 | |||
17. | Hajzlerová Daniela | HRB | 1. třída | N | 8 | 6 | 2 | 145,00 | |||
18. | Hrabětová Zdeňka | Olympus | Přebor | 20 | 14 | 6 | 8 | 142,86 | |||
19. | Klusová Lenka | Javanky | Přebor | 25. | 7 | 1 | 6 | 142,86 | |||
20. | Fenclová Jana | Javanky | Přebor | 23. | 11 | 4 | 7 | 136,36 | |||
21. | Fomenková Hanka | MZe A | Přebor | 18. | 14 | 5 | 9 | 135,71 | |||
22. | Menšíková Petra | SK Slavoj A | 1. třída | 17. | 14 | 9 | 5 | 134,29 | |||
23. | Závodská Katarína | Botka | Přebor | 4. | 10 | 3 | 7 | 130,00 | |||
24. | Ornstová Marcela | Baba Team | 1, třída | 17. | 14 | 8 | 6 | 127,14 | |||
25. | Matunová Alena | Matuna Dream | 1.třída | 14. | 12 | 3 | 9 | 125,00 | |||
26. | Bendová Monika | SK Slavoj A | 1. třída | 24. | 14 | 7 | 7 | 120,00 | |||
27. | Van der Zwan Zdeňka | Olympus | Přebor | 20. | 14 | 2 | 12 | 114,29 | |||
Štětinová Alena | MZe A | Přebor | 29. | 14 | 2 | 12 | 114,29 | ||||
28. | Ontlová Eva | Javanky | Přebor | 27. | 10 | 1 | 9 | 110,00 | |||
29. | Marešová Jana | MZe B | 1. třída | 19. | 8 | 3 | 5 | 107,50 | |||
30. | Svatošová Helena | Baba Team | 1. třída | 24. | 14 | 5 | 9 | 105,71 | |||
31. | Bělinová Jitka | Tety | 1.třída | 33. | 10 | 3 | 7 | 100.00 | |||
32. | Vondrášková Šárka | Mze B | 1.třída | 21. | 8 | 2 | 6 | 95,00 | |||
33. | Hroňková Irena | Tety | 1. třída | 30. | 6 | 1 | 5 | 86,67 | |||
34. | Bláhová Zuzana | SK Slavoj B | 1. třída | 31. | 14 | 2 | 12 | 84,29 | |||
35. | Procházková Jitka | SK Slavoj B | 1. třída | 35. | 14 | 2 | 12 | 84,29 | |||
36. | Rohovská Marcela | Regula | 1. třída | 28. | 12 | 0 | 12 | 70,00 | |||
37. | Zvěřinová Jana | Tety | 1.třída | 32. | 10 | 0 | 10 | 70,00 | |||
Nezařazené hráčky | |||||||||||
Fišarová Věra | Slavoj Holešovice | Přebor | N | 1 | 1 | 0 | x | ||||
Holasová Vlasta | Mze "B" | 1.třída | N | 4 | 2 | 2 | x | ||||
Hypšová Daniela | Botka | Přebor | 5. | 4 | 3 | 1 | x | ||||
Plášková Sylva | Slavoj Holešovice | Přebor | N | 4 | 4 | 0 | x | ||||
Součková Miluše | Tety | 1. třída | N | 2 | 0 | 2 | x | ||||
Sýkorová Kateřina | Matuna Dream | Přebor | 16. | 2 | 0 | 2 | x | ||||
Šolleová Jaroslava | Botka | Přebor | N | 2 | 1 | 1 | x | ||||
Zuzková Jaroslava | Regula | 1.třída | 15. | 4 | 0 | 0 | x | ||||