Přebor Prahy 2021/2022              
                                   
 T A B U L K A   P O   9.   K O L E   (2x odloženo)              
1. Orel I.F. A 8 7 0 1 0 57:23 29x              
2. Jižní Město A 8 7 0 1 0 55:25 29x              
3. Česká televize A 8 7 0 1 0 53:27 29x              
4. Matuna Dream A 9 5 2 2 0 48:42 26              
5. Harlequin 8 5 2 1 0 46:34 25x              
6. Malešice A 9 5 0 4 0 46:44 24              
7. Orion Modřany A 9 4 2 3 0 54:36 23              
8. Stodůlky A 9 4 0 5 0 40:50 21              
9. Nem. Na Homolce A 9 2 0 7 0 32:58 15              
10. PPK Ruzyně A 9 0 3 6 0 36:54 12              
11. Praga 9 1 0 8 0 29:61 12              
12. SK vozíčkářů 9 0 1 8 0 27:63 10              
                                   
   1.kolo  12.kolo                    
20.9.- 23.9. 10.1.- 13.1.                    
Česká televize A PPK Ruzyně A 8 : 2                      
Harlequin Praga 6 : 4                      
Orion Modřany A Malešice A 4 : 6                      
SK vozíčkářů Orel I.F. A 1 : 9                      
Matuna Dream A Jižní Město A 2 : 8                      
Nem. Na Homolce A Stodůlky A 4 : 6                      
                                   
  2.kolo 13.kolo                    
27.9.- 30.9. 17.1.- 20.1.                    
PPK Ruzyně A Stodůlky A 4 : 6                      
Praga Orion Modřany A 0 : 10                      
Malešice A SK vozíčkářů 6 : 4                      
Orel I.F. A Matuna Dream A 7 : 3                      
Jižní Město A Nem. Na Homolce A 6 : 4                      
Česká televize A Harlequin 6 : 4                      
                                   
  3.kolo 14.kolo                    
4.10.- 7.10. 24.1.- 27.1.                    
Orion Modřany A Česká televize A 3 : 7                      
Harlequin PPK Ruzyně A 5 : 5                      
SK vozíčkářů Praga 3 : 7                      
Matuna Dream A Malešice A 6 : 4                      
Nem. Na Homolce A Orel I.F. A 2 : 8                      
Stodůlky A Jižní Město A 3 : 7                      
                                   
  4.kolo 15.kolo                    
11.10.- 14.10. 31.1.- 3.2.                    
PPK Ruzyně A Jižní Město A 4 : 6                      
Praga Matuna Dream A 3 : 7                      
Malešice A Nem. Na Homolce A 8 : 2                      
Orel I.F. A Stodůlky A 9 : 1                      
Česká televize A SK vozíčkářů 9 : 1                      
Harlequin Orion Modřany A 6 : 4                      
                                   
  DNT DNT                    
18.10.- 21.10. 7.2.- 10.2.                    
                                   
  5.kolo 16.kolo                    
25.10.- 27.10. 14.2.- 17.2.                    
Matuna Dream A Česká televize A 7 : 3                      
SK vozíčkářů Harlequin 4 : 6                      
Orion Modřany A PPK Ruzyně A 5 : 5                      
Nem. Na Homolce A Praga 6 : 4                      
Stodůlky A Malešice A 6 : 4                      
Jižní Město A Orel I.F. A 8 : 2                      
                                   
  6.kolo 17.kolo                    
1.11.- 4.11. 21.2.- 24.2.                    
Orel I.F. A PPK Ruzyně A 7 : 3   výměna dom.prostředí              
Praga Stodůlky A 4 : 6                      
Malešice A Jižní Město A 4 : 6                      
Česká televize A Nem. Na Homolce A 8 : 2                      
Harlequin Matuna Dream A 5 : 5                      
Orion Modřany A SK vozíčkářů 8 : 2                      
                                   
  7.kolo 18.kolo                    
8.11.- 11.11. 28.2.- 3.3.                    
Česká televize A Stodůlky A 6 : 4                      
Nem. Na Homolce A Harlequin 3 : 7                      
Matuna Dream A Orion Modřany A 5 : 5                      
SK vozíčkářů PPK Ruzyně A 5 : 5                      
Jižní Město A Praga 10 : 0                      
Orel I.F. A Malešice A 8 : 2                      
                                   
  8.kolo 19.kolo                    
15.11.- 18.11. 7.3.- 10.3.                    
  14.3.- 17.3.                    
PPK Ruzyně A Malešice A 4 : 6                      
Praga Orel I.F. A 3 : 7                      
Česká televize A Jižní Město A 6 : 4                      
Harlequin Stodůlky A 7 : 3                      
Orion Modřany A Nem. Na Homolce A 7 : 3                      
SK vozíčkářů Matuna Dream A 3 : 7                      
                                   
  DNT DNT                    
22.11.- 25.11. 21.3.- 24.3.                    
                                   
  9.kolo 20.kolo                    
29.11.- 2.12. 28.3.- 31.3.                    
Orel I.F. A Česká televize A odloženo                      
Jižní Město A Harlequin odloženo                      
Stodůlky A Orion Modřany A 2 : 8                      
Nem. Na Homolce A SK vozíčkářů 6 : 4                      
Matuna Dream A PPK Ruzyně A 6 : 4                      
Malešice A Praga 6 : 4                      
                                   
  10.kolo 21.kolo                    
6.12.- 9.12. 4.4.- 7.4.                    
PPK Ruzyně A Praga 6.12.,19:00                      
Česká televize A Malešice A 7.12.,18:00                      
Harlequin Orel I.F. A 6.12.,18:00                      
Orion Modřany A Jižní Město A odloženo   odložil Orion                
SK vozíčkářů Stodůlky A 9.12.,18:00                      
Matuna Dream A Nem. Na Homolce A 8.12.,18:10                      
                                   
  11.kolo 22.kolo                    
13.12.- 16.12. 11.4.- 14.4.                    
Praga Česká televize A                        
Malešice A Harlequin                        
Orel I.F. A Orion Modřany A                        
Jižní Město A SK vozíčkářů                        
Stodůlky A Matuna Dream A                        
Nem. Na Homolce A PPK Ruzyně A                        
                                   
  DNT DNT                    
20.12.- 23.12. 19.4.- 21.4.                    
            25.4.