1.třída 2021/2022              
                                   
 T A B U L K A   P O   9.   K O L E   (2x odloženo)              
1. Slivenec A 9 8 0 1 0 62:28 33              
2. RAFASI A 9 7 0 2 0 57:33 30              
3. DP-Metro 9 6 0 3 0 53:37 27              
4. Pražské služby A 9 5 1 3 0 57:33 25              
5. Stodůlky B 8 5 1 2 0 49:31 24x              
6. Šrobárka A 9 4 2 3 0 47:43 23              
7. Nem. Na Homolce B 9 4 1 4 0 44:46 22              
8. Jižní Město B 9 3 1 5 0 45:45 19              
9. Pankrác 8 3 1 4 0 30:50 18x              
10. Slivenec B 8 2 1 5 0 30:50 15x              
11. Orion Modřany B 8 1 0 7 0 26:54 11x              
12. Matuna Dream B 9 0 0 9 0 20:70 9              
                                   
   1.kolo  12.kolo                    
20.9.- 23.9. 10.1.- 13.1.                    
Stodůlky B Nem. Na Homolce B 4 : 6                      
Jižní Město B Pankrác 5 : 5                      
Matuna Dream B Slivenec B 3 : 7                      
Slivenec A Orion Modřany B 9 : 1                      
Pražské služby A DP-Metro 4 : 6                      
RAFASI A Šrobárka A 7 : 3                      
                                   
  2.kolo 13.kolo                    
27.9.- 30.9. 17.1.- 20.1.                    
Nem. Na Homolce B Šrobárka A 5 : 5                      
Pankrác Matuna Dream B 6 : 4                      
Slivenec B Slivenec A 3 : 7                      
Orion Modřany B Pražské služby A 6 : 4                      
DP-Metro RAFASI A 4 : 6                      
Stodůlky B Jižní Město B 8 : 2                      
                                   
  3.kolo 14.kolo                    
4.10.- 7.10. 24.1.- 27.1.                    
Matuna Dream B Stodůlky B 3 : 7                      
Jižní Město B Nem. Na Homolce B 7 : 3                      
Slivenec A Pankrác 10 : 0                      
Pražské služby A Slivenec B 9 : 1                      
RAFASI A Orion Modřany B 6 : 4                      
Šrobárka A DP-Metro 6 : 4                      
                                   
  4.kolo 15.kolo                    
11.10.- 14.10. 31.1.- 3.2.                    
Nem. Na Homolce B DP-Metro 1 : 9                      
Pražské služby A Pankrác 10 : 0                      
Slivenec B RAFASI A 1 : 9                      
Orion Modřany B Šrobárka A 4 : 6                      
Stodůlky B Slivenec A 6 : 4                      
Jižní Město B Matuna Dream B 9 : 1                      
                                   
  DNT DNT                    
18.10.- 21.10. 7.2.- 10.2.                    
                                   
  5.kolo 16.kolo                    
25.10.- 27.10. 14.2.- 17.2.                    
Pražské služby A Stodůlky B 5 : 5                      
Slivenec A Jižní Město B 6 : 4                      
Matuna Dream B Nem. Na Homolce B 0  : 10                      
RAFASI A Pankrác 7 : 3                      
Šrobárka A Slivenec B 5 : 5                      
DP-Metro Orion Modřany B 6 : 4                      
                                   
  6.kolo 17.kolo                    
1.11.- 4.11. 21.2.- 24.2.                    
Nem. Na Homolce B Orion Modřany B 6 : 4                      
Pankrác Šrobárka A 7 : 3                      
Slivenec B DP-Metro 2 : 8                      
Stodůlky B RAFASI A 3 : 7                      
Jižní Město B Pražské služby A 4 : 6                      
Matuna Dream B Slivenec A 3 : 7                      
                                   
  7.kolo 18.kolo                    
8.11.- 11.11. 28.2.- 3.3.                    
Šrobárka A Stodůlky B 3 : 7                      
RAFASI A Jižní Město B 3 : 7                      
Pražské služby A Matuna Dream B 7 : 3                      
Slivenec A Nem. Na Homolce B 6 : 4                      
DP-Metro Pankrác 9 : 1                      
Orion Modřany B Slivenec B 1 : 9                      
                                   
  8.kolo 19.kolo                    
15.11.- 18.11. 7.3.- 10.3.                    
  14.3.- 17.3.                    
Nem. Na Homolce B Slivenec B 8 : 2                      
Pankrác Orion Modřany B 8 : 2                      
Stodůlky B DP-Metro 9 : 1                      
Jižní Město B Šrobárka A 3 : 7                      
Matuna Dream B RAFASI A 2 : 8                      
Slivenec A Pražské služby A 7 : 3                      
                                   
  DNT DNT                    
22.11.- 25.11. 21.3.- 24.3.                    
                                   
  9.kolo 20.kolo                    
29.11.- 2.12. 28.3.- 31.3.                    
Orion Modřany B Stodůlky B odloženo                      
DP-Metro Jižní Město B 6 : 4                      
Šrobárka A Matuna Dream B 9 : 1                      
RAFASI A Slivenec A 4 : 6                      
Pražské služby A Nem. Na Homolce B 9 : 1                      
Slivenec B Pankrác odloženo                      
                                   
  10.kolo 21.kolo                    
6.12.- 9.12. 4.4.- 7.4.                    
Nem. Na Homolce B Pankrác 7.12.,19:00                      
Stodůlky B Slivenec B 9.12.,18:00                      
Jižní Město B Orion Modřany B 8.12.,18:45                      
Matuna Dream B DP-Metro odloženo                      
Slivenec A Šrobárka A 6.12.,17:30                      
Pražské služby A RAFASI A 9.12.,18:00                      
                                   
  11.kolo 22.kolo                    
13.12.- 16.12. 11.4.- 14.4.                    
Pankrác Stodůlky B                        
Slivenec B Jižní Město B                        
Orion Modřany B Matuna Dream B                        
DP-Metro Slivenec A                        
Šrobárka A Pražské služby A                        
RAFASI A Nem. Na Homolce B                        
                                   
  DNT DNT                    
20.12.- 23.12. 19.4.- 21.4.                    
            25.4.