Mixy PRST 1- turnaj dlouhodobé soutěže 18.11.2023  
       Skupina A
JMÉNO M + K CH + R M + K B + G SKÓRE BODY POŘADÍ
Maršíková MIX 3:0 3:0 3:0 9:0 6 1.
Kepl (4,9,10) (7,9,8) (12,9,15)
Chrastilová 0:3 MIX 3:0 0:3 3:6 4 3.
Ransdorf (-4,-9,-10) (3,11,5) (-4,-10,-7)
Málová 0:3 0:3 MIX 0:3 0:9 3 4.
Krejsa (-7,-9,-8) (-3,-11,-5) (-7,-10,-8)
Bláhová 0:3 3:0 3:0 MIX 6:3 5 2.
Grym (-12,-9, -15) (4,10,7) (7,10,8)
       Skupina B
JMÉNO P + Ž A + H Š + K B + S SKÓRE BODY POŘADÍ
Pelikánová MIX 3:0 3:0 2:3 8:3 5 2. (v.z.)
Železný (5,4,12) (7,3,8) (-9,5,-10,10,-6)
Adamová 0:3 MIX 1:3 3:1 4:7 4 4.(v.z.)
Hlaváček (-5,-4,-12) (-8,-6,8,-9) (9,9,-6,7)
Štětinová 0:3 3:1 MIX 0:3 3:7 4 3.(v.z.)
Kobras (-7,-3,-8) (8,6,-8,9) (-10,-5,-9)
Bilová 3:2 1:3 3:0 MIX 7:5 5 1.(v.z.)
Svatoš (9, -5,10,-10,6) (-9,-9,6,-7) (10,5,9)
       Skupina C
JMÉNO K + H E + V V + L R + Š SKÓRE BODY POŘADÍ
Korbová MIX 0:3 3:1 1:3 4:7 4 4.
Huleš (-7,-11,-1) (12,9,-9,8) (-8,12,-2,-4)
Eberová 3:0 MIX 0:3 0:3 3:6 4 3.
Vrážel (7,11,1) (-9,-9,-5) (-7,-14,-5)
Veselíková 1:3 3:0 MIX 0:3 4:6 4 2.
Levý (-12,-9,9,-8) (9,9,5) (-5,-8,-9)
Rosová 3:1 3:0 3:0 MIX 9:1 6 1.
Šimeček (8,-12,2,4) (7,14,5) (5,8,9)
Minitabulka: 1. Veselíková/Levý: 1:3, 3:0 = 1:1, sety 4:3
                        2. Eberová/Vrážel: 3:0, 0:3 = 1:1, sety 3:3
                        3. Korbová/Huleš: 0:3, 3:1 = 1:1, sety 3:4
       Skupina D
JMÉNO F + D L + H Z + N   SKÓRE BODY POŘADÍ
Fomenková MIX 2:3 3:0 XXX 5:3 3 1.
Dušek (6,-8,4,-5,-10) (4,8,7)
Luňová 3:2 MIX 2:3 XXX 5:5 3 2.
Hrubec (-6,8,-4, 5,10) (-9,8,-11,7,-9)
Závodská 0:3 3:1 MIX XXX 3:5 3 3.
Novák (-4,-8,-7) (9,-8,11,-7,9)
XXX XXX XXX XXX MIX      
Minitabulka: vyplývá z poměru setů v tabulce, ve skupině hrály jen tři týmy
Mixy PRST 1. turnaj 18.11.2023, čtvrtfinálové zápasy
A1 – D2 Maršíková/Kepl – Luňová/Hrubec 2:3 (7,5,-5,-7,-10) A3 – D4 Chrastilová/Ransdorf bez soupeře 3:0
B1 – C2 Bilová/Svatoš – Veselíková/Levý 0:3 (-8,-7,-8) B3 – C4 Štětinová/Kobras – Korbová/Huleš 0:3 (6,9,8)
C1 – B2 Rosová/Šimeček – Pelikánová/Železný 3:1 (8,-9, 10,6) C3 – B4 Eberová/Vrážel - Adamová/Hlaváček 3:1 (5,3,-9,4)
D1 – A2 Fomenková/Dušek – Bláhová/Grym 3:1 (7,-8,9,10) D3 – A4 Závodská/Novák – Málová/Krejsa 3:2 (-9,-10, 4,5,7)
Mixy PRST 1- turnaj dlouhodobé soutěže 18.11.2023         Finálová skupina o 1. - 4. místo
JMÉNO V + L L + H F + D R + Š SKÓRE BODY POŘADÍ
Veselíková MIX 1:3 0:3 0:3 1:9 3 4.
Levý (-9,14,-8,-7) (-8,-6,-8) (-7,-8-10)
Luňová 3:1 MIX 1:3 0:3 4:7 4 3.
Hrubec (9,-14,8,7) (-8,-8,8,-7) (-6,-10,-5)
Fomenková 3:0 3:1 MIX 2:3 8:4 5 2.
Dušek (8,6,8) (8,8,-8,7) (-7,-9,6,4,-6)
Rosová 3:0 3:0 3:2 MIX 9:2 6 1.
Šimeček (7,8,10) (6,10,5) (7,9,-6,-4,6)
Mixy PRST 1- turnaj dlouhodobé soutěže 18.11.2023         Finálová skupina o 5. - 8. místo
JMÉNO B + S M + K B + G P + Ž SKÓRE BODY POŘADÍ
Bilová MIX 0:3 2:3 0:3 2:9 3 8.
Svatoš (-8,-6,-6) (-6,-2,20,8,-6) (-7,-8-10)
Maršíková 3:0 MIX 3:2 3:1 9:3 6 5.
Kepl (8,6,6) (6,7,-8,-7,12) (8,-9,16,5)
Bláhová 3:2 2:3 MIX 1:3 6:8 4 7.
Grym (6,2,-20,-8,6) (-6,-7,8,7,-12) (-8,-11,6,-6)
Pelikánová 3:0 1:3 3:1 MIX 7:4 5 6.
Železný (7,8,10) (-8,9,-16,-5) (8,11,-6,6)
Mixy PRST 1- turnaj dlouhodobé soutěže 18.11.2023         Finálová skupina o 9. - 12. místo
JMÉNO CH + R K + H E + V Z + N SKÓRE BODY POŘADÍ
Chrastilová MIX 0:3 0:3 1:3 1:9 3 12.
Ransdorf (-5,-3,-5) (-12,-8,-8) (-9,-3,10,-9)
Korbová 3:O MIX 1:3 2:3 6:6 4 11.
Huleš (5,3,5) (-8,7,-4,-10) (-5,9,7,-9,-6)
Eberová 3:0 3:1 MIX 1:3 7:4 5 10.
Vrážel (12,8,8) (8,-7,4,10) (-13,9,-6,-7)
Závodská 3:1 3:2 3:1 MIX 9:4 6 9.
Novák (9,3,-10,9) (5,-9,-7,9,6) (13,-9,6,7)
Mixy PRST 1- turnaj dlouhodobé soutěže 18.11.2023         finálová skupina o 13. - 15. místo
JMÉNO Š + K A + H M + K   SKÓRE BODY POŘADÍ
Štětinová MIX 3:0 1:3   4:3 3 14.
Kobras W.O. (10,-7,-7,-9)
Adamová 0:3 MIX 0:3   5:5 2 15.
Hlaváček W.O. W.O.
Málová 3:1 3:0 MIX   6:1 4 13.
Krejsa (-10,7,7,9) W.O.