Mixy PRST 3. turnaj dlouhodobé soutěže 13.01.2024  
       Skupina A
JMÉNO R + Š A + K K + H M + M SKÓRE BODY POŘADÍ
Rosová MIX 3:1 3:0 3:1 9:2 6 1.  
Šimeček (6,-7,1,10) (8,7,5) (7,8,-6,8)  
                Adamová 1:3 MIX 3:1 1:3 5:7 4 3.  
                  Kartaš (-6,7,-1,-10) (7,-4,8,10) (9,-8,-5,-4)  
Korbová 0:3 1:3 MIX 1:3 2:9 3 4.  
Huleš (-8,-7,-5) (-7,4,-8,-10) (-9,-6,9,-5)  
Matunová 1:3 3:1 3:1 MIX 7:5 5 2.  
Matuna (-7,-8,6,-8) (-9,8,5,4) (9,6,-9,5)  
       Skupina B
JMÉNO P + Ž F + K M + K B + S SKÓRE BODY POŘADÍ
Pelikánová MIX 3:0 3:0 3:0 9:0 6 1.
Železný (9,4,10) (6,9,7) (7,2,13)
Filová 0:3 MIX 3:0 3:0 6:3 5 2.
Kobras (-9,-4,-10) (3,9,1) (10,7,5)
Málová 0:3 0:3 MIX 0:3 0:9 3 4.
Krejsa (-6,-9,-7) (-3,-9,-1) (-7,-6,_5)
Bilová 0:3 0:3 3:0 MIX 3:6 4 3.  
Svatoš (-7,-2,-13) (-10,-7,-5) (7,6,5)  
       Skupina C
JMÉNO F + D L + H B + M Z + N SKÓRE BODY POŘADÍ
Fomenková MIX 3:2 1:3 1:3 5:8 4 4.(v.z.)
Dušek (-7,7,-5,5,2) (-9,5,-9,-6) (7,-8,-9,-6)
Luňová 2:3 MIX 3:0 3:1 8:4 5 1.(v.z.)
Hrubec (7-7,5,-5,-2) (10,4,10) (-3,8,8,3)
Budnikovová 3:1 0:3 MIX 3:1 6:5 5 2.(v.z.)
Marek (9,-5,9,6) (-10,-4,-10) (7,7,-8,8)
Závodská 3:1 1:3 1:3 MIX 5:7 4 3.(v.z.)  
Novák (-7,8,9,6) (3,-8,-8,-3) (-7,-7,8,-8)  
       Skupina D
JMÉNO E + V R + R M+ K K + K B + G SKÓRE BODY POŘADÍ
Eberová MIX 3:0 0:3 3:1 3:1 9:5 7 2.
Vrážel (9,8,3) (-6,-4,-12) (6,9,-9,13) (6,9,-8,7)
            Rabenseifnerová 0:3 MIX 0:3 3:0 0:3 3:9 5 4.
       Rosa (-9,-8,-3) (-9,-9,-8) (9,9,8) (-6,-8,-5)
Maršíková  3:0 3:0 MIX 3:0 3:0 12:0 8 1.
Kepl (6,4,12) (9,9,8) (5,2,4) (5,10,8)
      Kalinová 1:3 0:3 0:3 MIX 0:3 1:12 4 5. mimo soutěž
     Kalina (-6,-9,9,-13) (-9,-9,-8) (-5,-2,-4) (-9,-4,-6)  
        Bláhová 1:3 3:0 0:3 3:0 MIX 7:6 6 3.  
      Grym (-6,-9,8,-7) (6,8,5) (-5,-10,-8) (9,4,6)  
Semifinálové zápasy o postup do skupin o konečné umístění: 
A1 – B2 Rosová/Šimeček – Filová/Kobras 3:1 (-10, 6,7,5) A3 – B4 Adamová/Kartaš – Málová/Krejsa 3:1 (9,-9,11,7)
B1 – A2 Pelikánová/Železný – Matunovi 1:3 (-10,-10,8,-6) B3 – A4 Bilová(Svatoš – Korbová/Huleš 3:1 (9,9,-8,8)
C1 – D2   Luňová/Hrubec -   Eberová/Vrážel 2:3 (-6,-7,4,8,-7) C3 – D4 Závodská/Novák – Rabenseifnerová/Rosa 3:2 (8,-9,9,-7,8)
D1 – C2 Maršíková/Kepl – Budnikovová/Marek 3:0 (7,8,10) D3 – B4 Bláhová/Grym – Fomenková/Dušek 0:3 (-8,-7,-8)
Mixy PRST 3 turnaj dlouhodobé soutěže 13.01.2024         Finálová skupina o 1. - 4. místo
JMÉNO R + Š M + M M + K E + V SKÓRE BODY POŘADÍ
Rosová MIX 3:1 3:2 3:1 9:4 6 1.
Šimeček (2,-8,8,7) (-8,-10,7,10,7) (10,8,-22,10)
Matunová 1:3 MIX 3:2 3:1 7:6 5 2.
Matuna (-2,8,-8,-7) (11,-6,-10,7,10) (-10,3,7,8)
Maršíková 2:3 2:3 MIX 3:0 7:6 4 3.
Kepl (8,10,-7,-10,-7) (-11,6,10,-7,-10) (6,6,4)
Eberová 1:3 1:3 0:3 MIX 2:9 3 4.
Vrážel (-10,-8,22,-10) (10,-3,-7,-8) (-6,-6,-4)
Mixy PRST 3. turnaj dlouhodobé soutěže 13.01.2024         Finálová skupina o 5. - 8. místo
JMÉNO F + K P + Ž L + H B+ M SKÓRE BODY POŘADÍ
Filová MIX 2:3 1:3 1:3 4:9 3 8.
Kobras (-6,10,9,-9,-6) (-11,9,-10,-6) (-7,5,-4,-7)
Pelikánová 3:2 MIX 3:1 3:0 9:3 6 5.
Železný (6,-10,-9,9,6) (8,7,-8,7) (7,10,13)
Luňová 3:1 1:3 MIX 3:1 7:5 5 6.
Hrubec (11,-9,10,6) (-8,-7,8,-7) (10,-8,6,7)
Budnikovová 3:1 0:3 1:3 MIX 4:7 4 7.
Marek (7,-5,4,7) (-7,-10,-13) (-10,8,-6,-7)
Mixy PRST 3. turnaj dlouhodobé soutěže 13.01.2024         Finálová skupina o 9. - 12. místo
JMÉNO A + K B + S Z + N F + D SKÓRE BODY POŘADÍ
Adamová MIX 3:1 2:3 0:3 5:7 4 11.
Kartaš (-3,4,9,2) (7,-4,-9,4,-5) (-4,-4,-7)
Bilová 1:3 MIX 0:3 0:3 1:9 3 12.
Svatoš (3,-4,-9,-2) (-8,-7,-3) (-9,-2,-5)
Závodská 3:2 3:0 MIX 0:3 6:3 5 10.
Novák (-7,4,9,-4,5) (8,7,3) (-8,-8,-7)
Fomenková 3:0 3:0 3:0 MIX 9:0 6 9.
Dušek (4,4,7) (9,2,5) (8,8,7)
Mixy PRST 3. turnaj dlouhodobé soutěže 13.01.2024         finálová skupina o 13. - 16. místo  
JMÉNO M + K K + H R+ R B + G K + K SKÓRE BODY POŘADÍ
Málová MIX 1:3 3:1 1:3 2:3 5:7 4 15.
Krejsa (9,-4,-8,-9) (11,-3,9,5) (-3,5,-10,-7) (8,7,-10,-8,-8)
Korbová 3:1 MIX 3:1 2:3 3:0 8:5 5 14.
Huleš (-9,4,8,9) (--5,5,9,6) (7,-8,7,-8,-11) (4,9,2)
            Rabenseifnerová 1:3 1:3 MIX 1:3 2:3 3:9 3 16.
Rosa (-11,3,-9,-5) (5,-5,-9,-6) (-9,6,-10,-8) (7,-8,6,-5,-9)
Bláhová 3:1 3:2 3:1 MIX 3:1 9:4 6 13.  
Grym (3,-5,10,7) (-7,8,-7,8,11) (9,-6,10,8) (7,8,-4,8)  
Kalinová 3:2 0:3 3:2 1:3 MIX xxxx xxxx xxxx mimo soutěž
Kalina (-8,-7,10,8,8) (-4,-9,-2) (-7,8,-6,5,9) (-7,-8,4, -8)  
konečné pořadí 3. turnaje mixů 13.01.2024:
1. Rosová, Šimeček
2. Matunovi
3. Maršíková, Kepl
4. Eberová, Vrážel
5. Pelikánová, Železný 
6. Luňová, Hrubec
7. Budnikovová, Marek
8. Filová, Kobras 
9. Fomenková, Dušek
10. Závodská, Novák
11. Adamová, Kartaš
12. Bilová, Svatoš
13. Bláhová, Grym
14. Korbová, Huleš                                
15. Málová, Krejsa
16. Rabenseifnerová, Rosa                                       
mimo soutěž Kalinovi
Výsledky a pořadí dlouhodobé soutěže mixů PRST po 3. turnaji  13.01. 2024
            Pořadí    tým BODY 18.11.2023 16.12.2023 13.1.2024 10.2.2024 9.3.2024 CELKEM odpočet Celkem po odpočtu Body  za pořadí ve finále
1 Rosová, Šimeček počet bodů 30 30 30     90 1. 30 60
2 Pelikánová, Železný počet bodů 19 24 21     64 2. 28 56
3 Eberová, Vrážel počet bodů 10 26 24     60 3. 26 52
4 Matunovi počet bodů 0 28 28     56 4. 24 48
5 Fomenková, Dušek počet bodů 28 10 12     50 5. 21 42
6 Maršíková, Kepl počet bodů 21 0 26     47 6. 19 38
7 Luňová, Hrubec počet bodů 26 0 19     45 7. 17 34
8 Závodská, Novák R. počet bodů 12 21 10     43 8. 15 30
9 Bláhová, Grym počet bodů 17 19 4     40 9. 12 24
10 Bilová, Svatoš počet bodů 15 15 6     36 10. 10 20
11 Filová, Kobras počet bodů 0 17 15     32 11. 8 16
12 Veselíková, Levý počet bodů 24 0 0     24 12. 6 12
13 Adamová, Kartaš počet bodů 0 12 8     20 13. 4 8
14 Budnikovová, Marek počet bodů 0 0 17     17 14. 3 6
15 Málová, Krejsa počet bodů 4 8 2     14 15. 2 4
16 Korbová, Huleš počet bodů 8 0 3     11 16. 1 2
17 Chrastilová, Ransdorf počet bodů 6 0 0     6
18 Štětinová, Kobras počet bodů 3 0 0     3
19 Adamová, Hlaváček počet bodů 2 0 0     2
20 Rabenseifnerová, Rosa počet bodů 0 0 1     1
21 Kalinovi – mimo soutěž  počet bodů 0 0 0     0