Mixy PRST -  4. turnaj 10. 2. 2024 
skupina A
jména RO/ŠI FI/KO LU/HR BL/GR EB/VR FI/RA body sety pořadí
Rosová/Šimeček  MIX 3:2
-8,-12,9,5,8
3:0
9,2,4
3:0
5,10,5
3:0
8,7,6
   3 :0
5,4,7
10 15:2 1.
Filová/Kobras 2:3
8,12,-9,-5,-8
MIX 3:2
 -5,9,-5,11,10
3:0
8,9,9
3:2
-9,-9,10,8,6
3:1
7,8,-9,7
9 14:8 2.
Luňová/Hrubec 0:3
 -9,-2,-4
2:3
5,-9,5,-11,-10
MIX 1:3
-9,-2,2,-13
3:0
8,6,8
3:0
8,10,6
7 9:9 4.
Bláhová/Grym 0:3
-5,-10,-5
0:3
-8,-9,-9
3:1
9,2,-2,13
MIX 3:1
11,-6,6,9
3:0
7,9,12,
8 9:8 3.
Eberová/Vrážel 0:3
-8,-7,-6
2:3
9,9,-10,-8,-6
0:3
-8,-6,-8
      1:3                - 11,6,-6,-9 MIX 1:3
-10,8,-10,-8
5 4:15 6.
Fišarová/Ransdorf 0:3
-5,-4,-7
1:3
-7,-8,9-7
0:3
-8,-10,-6
0:3
-7,-9,-12
3:1
10,-8,10,8
MIX 6 4:13 5.
skupina B    
jména MA/KE AD/KA ZÁ/NO BI/SV FO/DU KU/ŽE body sety pořadí
Maršíková/Kepl MIX 3:1
17,-6,8,3
3:1
8,-7,3,9
3:1
5,6,-7,10
0:3
-10,-8,-6
   1:3
12,-8,-7,-9
7 9:6 2.
Adamová/Kartaš 1:3
-17,6,-8,-3
MIX 3:2
 -10,-6,8,6,9
3:1
8,-8,3,9
1:3
-8,-2,3,-9
0:3
-9,-6,-7
6 8:9 3.
Závodská/Novák R. 1:3
-8,7,-3,-9
2:3
10,6,-8,-6,-9
MIX 2:3
-7,3,19,-5,-9
0:3
-2,-8,-3
2:3
-9,6,-10,8,-9     
4 5:12 5.
Bilová/Svatoš 1:3
-5,-6,7,-10
1:3
-8,8,-3,-9
3:2
7,-3,-19,5,9
MIX 0:3
-2,-10,-6
0:3
-12,-5,-9
5 5:11 4.
Fomenková/Dušek 3:0
10,8,6
3:1
8,2,-3,9
3:0
2,8,3
      3:0                 2,10,6 MIX 0:3
-8,-3,-7
8 12:1 1.
Kurková/Železný 3:1
-12,8,7,9
3:0
9,6,7
3:2
9,-6,10,-8,9
3:0
12,5,9
3:0
8,3,7
MIX       mimo soutěž
semifinálové zápasy mixů 10.2.2024:
skupina o 1. - 4. místo
Rosová/Šimeček - Maršíková/Kepl 2:3 (7,-7,2,-9,-7)
Filová/Kobras – Fomenková/Dušek 3:2 (-9,8,9,-9,10)
skupina o 5. - 8. místo:
Bilová/Svatoš - Bláhová/Grym 0:3 (-7,-7,-6)
Luňová/Hrubec – Adamová/Kartaš 3:0 (4,10,4)
Skupina o 9. - 11. místo
Fišarová/Ransdorf  - bez soupeře 3:0 W.O.
Závodská/Novák – Eberová/Vrážel 3:0 (9,8,7)
Finálové zápasy:
o 1. - 2. místo: Filová/Kobras -   Maršíková/Kepl 3:0 (5,6,12)
o 3. - 4. místo: Rosová/Šimeček –  Fomenková/Dušek  3:2 (8,-9,-6,12,4)
o 5. - 6. místo:  Bláhová/Grym – Luňová/Hrubec 0:3 (-8,-7,-8)
o 7. - 8. místo:  Bilová/Svatoš – Adamová/Kartaš 0:3 (-1,-9,-7)
o 9. - 10. místo: Fišarová/Ransdorf – Závodská/Novák 1:3 (-9,-8,9,-8)
o 11. - 12. místo: Eberová(Vrážel bez soupeře 3:0 w.o.
konečné pořadí 4. turnaje mixů 10.2.2024:
1. Filová/Kobras
2. Maršíková/Kepl
3. Rosová, Šimeček  
4. Fomenková/Dušek
5. Luňová/Hrubec
6. Bláhová/Grym
7.  Adamová/Kartaš
8.  Bilová/Svatoš
9.  Závodská/Novák
10. Fišarová/Ransdorf
11. Eberová/Vrážel