|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MUŽI - PŘEBOR PRAHY |
|
1. |
Huleš-Sentia A |
22 |
21 |
1 |
0 |
0 |
152:68 |
86 |
PŘEBORNÍK PRAHY |
|
|
2. |
Griffin 3T A |
22 |
19 |
0 |
3 |
0 |
153:67 |
79 |
|
|
|
3. |
Česká televize A |
22 |
15 |
1 |
6 |
0 |
138:82 |
68 |
|
|
|
4. |
Huleš-Sentia B |
22 |
11 |
3 |
8 |
0 |
123:96 |
58 |
|
|
|
5. |
Česká televize B |
22 |
9 |
4 |
9 |
0 |
114:106 |
53 |
|
|
|
6. |
RaJ Praga A |
22 |
9 |
3 |
10 |
0 |
109:111 |
52 |
|
|
|
7. |
Matuna Dream A |
22 |
8 |
6 |
8 |
0 |
109:111 |
52 |
|
|
|
8. |
Hasiči |
22 |
6 |
5 |
11 |
0 |
93:127 |
45 |
|
|
|
9. |
Huleš-Sentia C |
22 |
6 |
5 |
11 |
0 |
100:120 |
45 |
|
|
|
10. |
ST Lenex A |
22 |
6 |
3 |
13 |
0 |
102:118 |
43 |
|
|
|
11. |
Nem. Na Homolce A |
22 |
3 |
2 |
17 |
0 |
63:156 |
33 |
SESTUP DO 1.TŘÍDY |
|
|
12. |
Stavební fakulta |
22 |
1 |
3 |
17 |
1 |
63:157 |
27 |
SESTUP DO 1.TŘÍDY |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MUŽI - 1.TŘÍDA |
|
1. |
Česká televize C |
22 |
18 |
3 |
1 |
0 |
149:71 |
79 |
POSTUP
DO PŘEBORU |
|
2. |
G Data |
22 |
12 |
7 |
3 |
0 |
131:89 |
65 |
POSTUP DO PŘEBORU |
|
|
3. |
DKV-ČMI A |
22 |
10 |
6 |
6 |
0 |
119:101 |
58 |
|
|
|
4. |
Matuna Dream B |
22 |
10 |
6 |
6 |
0 |
111:109 |
58 |
|
|
|
5. |
DP-Metro |
22 |
10 |
5 |
7 |
0 |
116:104 |
57 |
|
|
|
6. |
Austis-Slivenec A |
22 |
9 |
5 |
8 |
0 |
112:108 |
54 |
|
|
|
7. |
DP Autobusy A |
22 |
8 |
4 |
10 |
0 |
110:110 |
50 |
|
|
|
8. |
SK vozíčkářů A |
22 |
7 |
3 |
12 |
0 |
99:121 |
46 |
|
|
|
9. |
Orel I.F. A |
22 |
7 |
3 |
12 |
0 |
101:119 |
46 |
|
|
|
10. |
Nem. Na Homolce B |
22 |
6 |
5 |
11 |
0 |
102:118 |
45 |
|
|
|
11. |
ST Lenex C |
22 |
4 |
7 |
11 |
0 |
96:124 |
41 |
SESTUP DO 2.TŘÍDY |
|
|
12. |
ST Lenex B |
22 |
3 |
2 |
17 |
0 |
74:146 |
33 |
SESTUP DO 2.TŘÍDY |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MUŽI - 2.TŘÍDA |
|
1. |
Tady Tááády |
22 |
15 |
3 |
4 |
0 |
125:95 |
70 |
POSTUP DO 1.TŘÍDY |
|
|
2. |
Česká televize D |
22 |
13 |
2 |
7 |
0 |
125:95 |
63 |
POSTUP DO 1.TŘÍDY |
|
|
3. |
Pražské služby A |
22 |
13 |
1 |
8 |
0 |
126:94 |
62 |
|
|
|
4. |
Griffin 3T B |
22 |
10 |
6 |
6 |
0 |
124:95 |
58 |
|
|
|
5. |
Hutní Projekt |
22 |
11 |
3 |
8 |
0 |
114:103 |
58 |
|
|
|
6. |
DP Autobusy B |
22 |
8 |
4 |
10 |
0 |
115:105 |
50 |
|
|
|
7. |
DKV-ČMI B |
22 |
7 |
6 |
9 |
0 |
100:120 |
49 |
|
|
|
8. |
Břevnov |
22 |
7 |
6 |
9 |
0 |
102:116 |
49 |
|
|
|
9. |
RaJ Praga B |
22 |
8 |
2 |
12 |
0 |
99:121 |
48 |
|
|
|
10. |
Matuna Dream C |
22 |
6 |
8 |
8 |
0 |
99:121 |
48 |
|
|
|
11. |
Austis-Slivenec B |
22 |
6 |
2 |
13 |
1 |
93:127 |
41 |
SESTUP DO 2.TŘÍDY |
|
|
12. |
DKV-ČMI C |
22 |
5 |
3 |
14 |
0 |
95:125 |
40 |
SESTUP DO 2.TŘÍDY |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MUŽI - 3.TŘÍDA |
|
1. |
Matuna Dream D |
22 |
20 |
1 |
1 |
0 |
157:63 |
83 |
POSTUP DO 2.TŘÍDY |
|
|
2. |
Orion Modřany A |
22 |
12 |
4 |
6 |
0 |
131:89 |
62 |
POSTUP DO 2.TŘÍDY |
|
|
3. |
PPK Ruzyně A |
22 |
12 |
2 |
8 |
0 |
120:100 |
60 |
|
|
|
4. |
Rokoska |
22 |
9 |
5 |
8 |
0 |
109:111 |
54 |
|
|
|
5. |
Bowling Bar |
22 |
8 |
5 |
9 |
0 |
111:109 |
51 |
|
|
|
6. |
Kooperativa pojišťovna |
22 |
8 |
4 |
10 |
0 |
104:116 |
50 |
|
|
|
7. |
Čakovice |
22 |
9 |
2 |
10 |
1 |
104:116 |
50 |
|
|
|
8. |
DP Autobusy C |
22 |
6 |
8 |
8 |
0 |
113:107 |
48 |
|
|
|
9. |
DKV-ČMI D |
22 |
8 |
1 |
13 |
0 |
90:130 |
47 |
|
|
|
10. |
Austis-Slivenec C |
22 |
6 |
6 |
10 |
0 |
100:120 |
46 |
|
|
|
11. |
Ping Kings |
22 |
7 |
3 |
12 |
0 |
97:123 |
46 |
SESTUP DO 4.TŘÍDY |
|
|
12. |
Typhon |
22 |
5 |
3 |
14 |
0 |
84:136 |
40 |
SESTUP DO 4.TŘÍDY |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MUŽI - 4.TŘÍDA |
|
1. |
Min. zemědělství A |
22 |
17 |
5 |
0 |
0 |
156:64 |
78 |
POSTUP DO 3.TŘÍDY |
|
|
2. |
EGAP |
22 |
13 |
3 |
6 |
0 |
137:83 |
64 |
POSTUP DO 3.TŘÍDY |
|
|
3. |
Orel I.F. B |
22 |
13 |
0 |
9 |
0 |
119:101 |
61 |
|
|
|
4. |
SK vozíčkářů B |
21 |
10 |
1 |
11 |
0 |
111:109 |
53 |
|
|
|
5. |
Min. zemědělství B |
22 |
9 |
4 |
9 |
0 |
115:105 |
53 |
|
|
|
6. |
TJ Pankrác |
22 |
8 |
6 |
8 |
0 |
107:113 |
52 |
|
|
|
7. |
Nem. Na Homolce C |
22 |
9 |
1 |
12 |
0 |
88:132 |
50 |
|
|
|
8. |
PPK Ruzyně B |
22 |
8 |
4 |
9 |
1 |
100:120 |
49 |
|
|
|
9. |
Aura |
22 |
7 |
6 |
9 |
0 |
107:113 |
49 |
|
|
|
10. |
Ekonomický ústav |
22 |
7 |
5 |
10 |
0 |
96:124 |
48 |
|
|
|
11. |
Prefa |
22 |
7 |
4 |
11 |
0 |
101:119 |
47 |
SESTUP DO 5.TŘÍDY |
|
|
12. |
Red Devils |
22 |
2 |
5 |
15 |
0 |
83:137 |
33 |
SESTUP DO 5.TŘÍDY |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MUŽI - 5.TŘÍDA |
|
1. |
TTC Hurikán |
14 |
13 |
1 |
0 |
0 |
112:28 |
54 |
POSTUP DO 4.TŘÍDY |
|
|
2. |
Pražské služby B |
14 |
9 |
1 |
4 |
0 |
87:53 |
42 |
POSTUP DO 4.TŘÍDY |
|
|
3. |
Orion Modřany B |
14 |
8 |
3 |
3 |
0 |
83:57 |
41 |
|
|
|
4. |
Saláti |
14 |
8 |
1 |
5 |
0 |
77:63 |
39 |
|
|
|
5. |
ČVS-TTC |
14 |
6 |
2 |
6 |
0 |
64:76 |
34 |
|
|
|
6. |
Nem. Na Homolce D |
14 |
4 |
1 |
9 |
0 |
61:79 |
27 |
|
|
|
7. |
Sokol Troja |
14 |
2 |
0 |
12 |
0 |
43:97 |
20 |
|
|
|
8. |
Bangteam |
14 |
1 |
1 |
12 |
0 |
33:107 |
18 |
|
|
|
9. |
Orel I.F. C |
14 |
11 |
2 |
1 |
0 |
106:34 |
49 |
|
|
|
10. |
DP Autobusy D |
14 |
11 |
1 |
1 |
1 |
95:45 |
47 |
|
|
|
11. |
ÚNMZ |
14 |
9 |
1 |
4 |
0 |
93:47 |
42 |
|
|
|
12. |
Atilla Team |
14 |
8 |
3 |
3 |
0 |
88:52 |
41 |
|
|
|
13. |
Hasičský záchr. sbor |
14 |
4 |
2 |
8 |
0 |
58:82 |
28 |
|
|
|
14. |
PPK Ruzyně C |
14 |
4 |
1 |
9 |
0 |
52:88 |
27 |
|
|
|
15. |
AC Souterrain |
14 |
3 |
1 |
9 |
1 |
40:100 |
23 |
|
|
|
16. |
STS Pohořelec |
14 |
0 |
1 |
13 |
0 |
28:112 |
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ŽENY - PŘEBOR PRAHY |
|
1. |
Hrdlořezky |
18 |
17 |
|
1 |
0 |
79:11 |
52 |
PŘEBORNÍK PRAHY |
|
|
2. |
Slavoj Holešovice A |
18 |
16 |
|
2 |
0 |
78:12 |
50 |
|
|
|
3. |
Botka |
18 |
14 |
|
4 |
0 |
70:20 |
46 |
|
|
|
4. |
Slavoj Holešovice B |
18 |
11 |
|
7 |
0 |
52:38 |
40 |
|
|
|
5. |
Šnečkové propera lente |
18 |
9 |
|
9 |
0 |
39:51 |
36 |
|
|
|
6. |
Orion Modřany |
18 |
8 |
|
10 |
0 |
40:50 |
34 |
|
|
|
7. |
Želvy |
18 |
6 |
|
12 |
0 |
34:56 |
30 |
|
|
|
8. |
Olympus |
18 |
6 |
|
12 |
0 |
33:57 |
30 |
|
|
|
9. |
Ministerstvo
zemědělství |
18 |
3 |
|
15 |
0 |
18:72 |
24 |
|
|
|
10. |
Padavky |
18 |
0 |
|
18 |
0 |
7:83 |
18 |
SESTUP DO 1.TŘÍDY |
|
|
11. |
Staropramen |
tým odstoupil ze soutěže |
SESTUP DO 1.TŘÍDY |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ŽENY - 1.TŘÍDA |
|
1. |
Pojišťovna Kooperativa |
20 |
18 |
|
2 |
0 |
84:16 |
56 |
POSTUP
DO PŘEBORU |
|
2. |
Red Devils |
20 |
16 |
|
4 |
0 |
77:23 |
52 |
POSTUP DO PŘEBORU |
|
|
3. |
Geosport |
20 |
15 |
|
5 |
0 |
65:35 |
50 |
|
|
|
4. |
Baba team |
20 |
14 |
|
6 |
0 |
69:31 |
48 |
|
|
|
5. |
Pralinky |
20 |
12 |
|
8 |
0 |
55:45 |
44 |
|
|
|
6. |
Regula |
20 |
10 |
|
10 |
0 |
48:52 |
40 |
|
|
|
7. |
Agrobanka |
20 |
7 |
|
13 |
0 |
40:60 |
34 |
|
|
|
8. |
Matuna Dream |
20 |
7 |
|
13 |
0 |
39:61 |
34 |
|
|
|
9. |
Jipet |
20 |
7 |
|
11 |
2 |
44:56 |
32 |
|
|
|
10. |
SK Slavoj |
20 |
4 |
|
16 |
0 |
23:77 |
28 |
|
|
|
11. |
Tety |
20 |
0 |
|
20 |
0 |
6:94 |
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|