Přebor Prahy 2011/2012 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K O N E Č N Á T A B U L K A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
Huleš-Sentia A |
22 |
21 |
1 |
0 |
0 |
152:68 |
86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. |
Griffin 3T A |
22 |
19 |
0 |
3 |
0 |
153:67 |
79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
Česká televize A |
22 |
15 |
1 |
6 |
0 |
138:82 |
68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. |
Huleš-Sentia B |
22 |
11 |
3 |
8 |
0 |
123:96 |
58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. |
Česká televize B |
22 |
9 |
4 |
9 |
0 |
114:106 |
53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. |
RaJ Praga A |
22 |
9 |
3 |
10 |
0 |
109:111 |
52 |
v.z. 6:4 a 5:5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. |
Matuna Dream A |
22 |
8 |
6 |
8 |
0 |
109:111 |
52 |
v.z. 4:6 a 5:5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. |
Hasiči |
22 |
6 |
5 |
11 |
0 |
93:127 |
45 |
v.z. 6:4 a 5:5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. |
Huleš-Sentia C |
22 |
6 |
5 |
11 |
0 |
100:120 |
45 |
v.z. 4:6 a 5:5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. |
ST Lenex A |
22 |
6 |
3 |
13 |
0 |
102:118 |
43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. |
Nem. Na Homolce A |
22 |
3 |
2 |
17 |
0 |
63:156 |
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. |
Stavební fakulta |
22 |
1 |
3 |
17 |
1 |
63:157 |
27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.kolo |
12.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.9.- 22.9. |
9.1.- 12.1. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Griffin 3T A |
Hasiči |
9 : 1 |
7 : 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matuna Dream A |
Česká televize B |
7 : 3 |
4 : 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
RaJ Praga A |
Huleš-Sentia B |
6 : 4 |
3 : 7 * |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Huleš-Sentia A |
Huleš-Sentia C |
6 : 4 |
6 : 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká televize A |
Stavební fakulta |
7 : 3 |
10 : 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nem. Na Homolce A |
ST Lenex A |
1 : 9 |
2 : 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
*
- tři utkání kontumována pro neoprávněný start hráče Holého (původně 4:6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.kolo |
13.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.9.- 29.9. |
16.1.- 19.1. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hasiči |
ST Lenex A |
3 : 7 |
7 : 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká televize B |
RaJ Praga A |
6 : 4 |
4 : 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Huleš-Sentia B |
Huleš-Sentia A |
4 : 6 |
4 : 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Huleš-Sentia C |
Česká televize A |
5 : 5 |
0 : 10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stavební fakulta |
Nem. Na Homolce A |
8 : 2 |
4 : 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Griffin 3T A |
Matuna Dream A |
7 : 3 |
7 : 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.kolo |
14.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.10.- 6.10. |
23.1.- 26.1. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
RaJ Praga A |
Griffin 3T A |
6 : 4 |
3 : 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matuna Dream A |
Hasiči |
9 : 1 |
5 : 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Huleš-Sentia A |
Česká televize B |
5 : 5 |
6 : 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká televize A |
Huleš-Sentia B |
6 : 4 |
7 : 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nem. Na Homolce A |
Huleš-Sentia C |
1 : 9 |
6 : 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ST Lenex A |
Stavební fakulta |
10 : 0 kont. |
5 : 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.kolo |
15.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.10.- 13.10. |
30.1.- 2.2. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hasiči |
Stavební fakulta |
6 : 4 |
6 : 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká televize B |
Česká televize A |
4 : 6 |
2 : 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Huleš-Sentia B |
Nem. Na Homolce A |
5 : 5 |
7 : 2 * |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Huleš-Sentia C |
ST Lenex A |
7 : 3 |
7 : 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Griffin 3T A |
Huleš-Sentia A |
3 : 7 |
4 : 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matuna Dream A |
RaJ Praga A |
4 : 6 |
5 : 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
*
- oba týmy nastoupily ve třech (jedna čtyřhra neodehrána) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DNT1 |
DNT4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.10.- 20.10. |
6.2.- 9.2. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.2.- 16.2. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.kolo |
16.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.10.- 27.10. |
20.2.- 23.2. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká televize A |
Griffin 3T A |
3 : 7 |
1 : 9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Huleš-Sentia A |
Matuna Dream A |
9 : 1 |
9 : 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
RaJ Praga A |
Hasiči |
6 : 4 |
5 : 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nem. Na Homolce A |
Česká televize B |
4 : 6 |
1 : 9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ST Lenex A |
Huleš-Sentia B |
4 : 6 |
4 : 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stavební fakulta |
Huleš-Sentia C |
5 : 5 |
3 : 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.kolo |
17.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.- 3.11. |
27.2.- 1.3. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hasiči |
Huleš-Sentia C |
6 : 4 |
5 : 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká televize B |
ST Lenex A |
4 : 6 |
6 : 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Huleš-Sentia B |
Stavební fakulta |
10 : 0 |
8 : 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Griffin 3T A |
Nem. Na Homolce A |
7 : 3 |
8 : 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matuna Dream A |
Česká televize A |
6 : 4 |
6 : 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
RaJ Praga A |
Huleš-Sentia A |
4 : 6 |
3 : 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.kolo |
18.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.11.- 10.11. |
5.3.- 8.3. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ST Lenex A |
Griffin 3T A |
2 : 8 |
1 : 9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matuna Dream A |
Nem. Na Homolce A |
5 : 5 |
8 : 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká televize A |
RaJ Praga A |
7 : 3 |
6 : 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Huleš-Sentia A |
Hasiči |
8 : 2 |
6 : 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stavební fakulta |
Česká televize B |
5 : 5 |
2 : 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Huleš-Sentia C |
Huleš-Sentia B |
4 : 6 |
6 : 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
zápas
Huleš C-Huleš B musí odehrán nejpozději v DNT1, zápas Huleš B-Huleš C v DNT4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.kolo |
19.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.11.-
16.11. |
12.3.- 15.3. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hasiči |
Huleš-Sentia B |
5 : 5 |
3 : 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká televize B |
Huleš-Sentia C |
8 : 2 |
7 : 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Griffin 3T A |
Stavební fakulta |
8 : 2 |
7 : 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matuna Dream A |
ST Lenex A |
5 : 5 |
5 : 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
RaJ Praga A |
Nem. Na Homolce A |
10 : 0 |
3 : 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Huleš-Sentia A |
Česká televize A |
6 : 4 |
7 : 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DNT2 |
DNT5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.11.- 24.11. |
19.3.- 22.3. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.kolo |
20.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.11.-
1.12. |
26.3.- 29.3. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Huleš-Sentia C |
Griffin 3T A |
2 : 8 |
1 : 9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stavební fakulta |
Matuna Dream A |
3 : 7 |
2 : 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ST Lenex A |
RaJ Praga A |
6 : 4 |
4 : 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nem. Na Homolce A |
Huleš-Sentia A |
0 : 10 |
4 : 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká televize A |
Hasiči |
7 : 3 |
8 : 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Huleš-Sentia B |
Česká televize B |
5 : 5 |
6 : 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.kolo |
21.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.12.-
8.12. |
2.4.- 5.4. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hasiči |
Česká televize B |
4 : 6 |
5 : 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Griffin 3T A |
Huleš-Sentia B |
6 : 4 |
6 : 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matuna Dream A |
Huleš-Sentia C |
6 : 4 |
5 : 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
RaJ Praga A |
Stavební fakulta |
6 : 4 |
8 : 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Huleš-Sentia A |
ST Lenex A |
6 : 4 |
6 : 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká televize A |
Nem. Na Homolce A |
8 : 2 |
9 : 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.kolo |
22.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.12.-
15.12. |
10.4.- 12.4. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká televize B |
Griffin 3T A |
4 : 6 |
3 : 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Huleš-Sentia B |
Matuna Dream A |
8 : 2 |
6 : 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Huleš-Sentia C |
RaJ Praga A |
7 : 3 |
5 : 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stavební fakulta |
Huleš-Sentia A |
2 : 8 |
0 : 10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká televize A |
ST Lenex A |
7 : 3 |
8 : 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nem. Na Homolce A |
Hasiči |
4 : 6 |
3 : 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DNT3 |
DNT6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.12.- 22.12. |
16.4.- 19.4. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.1.- 5.1. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|