1.tda 2012/2013              
                                   
K O N E N T A B U L K A              
1. Borfga 16 16   0 0 76:4 48              
2. Agrobanka 16 11   5 0 48:32 38              
3. Baba Team 16 10   6 0 49:31 36 v.z. 3:2 + 2:3, sety 20:18        
4. Geosport 16 10   6 0 47:33 36 v.z. 2:3 + 3:2, sety 18:20        
5. Regula 16 9   7 0 43:37 34              
6. Matuna Dream 16 7   9 0 31:49 30              
7. Pralinky 16 6   9 1 37:43 27              
8. SK Slavoj 16 3   13 0 19:61 22              
9. Tety 16 0   16 0 10:70 16              
10. Jipet tm byl vylouen ze soute              
10. Padavky tm odstoupil ze soute              
                                 
1.kolo 12.kolo                    
24.9.- 27.9. 7.1.- 10.1.                    
Tety volno volno                    
Agrobanka Borfga 0 : 5 0 : 5                    
Baba Team volno volno                    
Matuna Dream Pralinky 3 : 2 0 : 5                    
SK Slavoj Regula 2 : 3 2 : 3                    
Geosport volno volno                    
                               
2.kolo 13.kolo                  
1.10.- 4.10. 14.1.- 17.1.                    
Geosport volno volno                    
Borfga volno volno                    
Baba Team Matuna Dream 5 : 0 4 : 1                    
Pralinky SK Slavoj 5 : 0 5 : 0                    
Regula volno volno                    
Tety Agrobanka 0 : 5 1 : 4                    
                                   
3.kolo 14.kolo                    
8.10.- 11.10. 21.1.- 24.1.                    
Tety volno volno                  
Agrobanka volno volno                    
Matuna Dream Borfga 0 : 5 0 : 5                    
SK Slavoj Baba Team 0 : 5 0 : 5                    
Pralinky volno volno                    
Geosport Regula 3 : 2 2 : 3                    
                                   
4.kolo 15.kolo                    
15.10.- 18.10. 28.1.- 31.1.                    
Regula volno volno                    
Borfga SK Slavoj 5 : 0 5 : 0                    
Baba Team volno volno                    
Pralinky Geosport 1 : 4 2 : 3                    
Tety Matuna Dream 1 : 4 1 : 4                    
Agrobanka volno volno                    
                                   
5.kolo 16.kolo                    
22.10.- 25.10. 4.2.- 7.2.                    
SK Slavoj Tety 3 : 2 5 : 0                    
Matuna Dream Agrobanka 2 : 3 1 : 4                    
Borfga volno volno                    
Geosport Baba Team 2 : 3 3 : 2                    
Regula Pralinky 3 : 2 3 : 2                    
                                   
6.kolo 17.kolo                    
29.10.- 1.11. 11.2.- 14.2.                    
Pralinky volno volno                    
Borfga Geosport 5 : 0 5 : 0                    
Baba Team Regula 3 : 2 2 : 3                    
Tety volno volno                    
Agrobanka SK Slavoj 5 : 0 3 : 2                    
Matuna Dream volno volno                    
                                   
7.kolo 18.kolo                    
5.11.- 8.11. 18.2.- 21.2.                    
Geosport Tety 5 : 0 4 : 1                    
Agrobanka volno volno                    
SK Slavoj volno volno                    
Matuna Dream volno volno                    
Regula Borfga 2 : 3 2 : 3                    
Pralinky Baba Team 3 : 2 2 : 3                    
                                   
8.kolo 19.kolo                    
12.11.- 15.11. 25.2.- 28.2.                    
Baba Team volno volno                    
Borfga Pralinky 5 : 0 5 : 0                    
Tety Regula 1 : 4 1 : 4                    
Agrobanka Geosport 3 : 2 1 : 4                    
Matuna Dream SK Slavoj 2 : 3 4 : 1                    
                                   
9.kolo 20.kolo                    
19.11.- 22.11. 4.3.- 7.3.                    
Pralinky Tety 4 : 1 4 : 1                    
Regula Agrobanka 3 : 2 2 : 3                    
Geosport volno volno                  
Matuna Dream volno volno                  
SK Slavoj volno volno                    
Baba Team Borfga 0 : 5 0 : 5                    
                                   
10.kolo 21.kolo                    
26.11.- 29.11. 11.3.- 14.3.                    
Borfga volno volno                    
Tety Baba Team 0 : 5 0 : 5                    
Agrobanka Pralinky 5 : 0 5 : 0 kont.                    
Regula volno volno                    
Matuna Dream Geosport 1 : 4 3 : 2                    
SK Slavoj volno volno                    
                                   
11.kolo 22.kolo                    
3.12.- 6.12. 18.3.- 21.3.                    
Borfga Tety 5 : 0 5 : 0                    
Baba Team Agrobanka 3 : 2 2 : 3                    
Pralinky volno volno                    
Regula Matuna Dream 2 : 3 2 : 3                    
Geosport SK Slavoj 4 : 1 5 : 0                    
                                   
NT NT                    
do 3.1. do 18.4.