5B.třída 2012/2013              
                                   
 K O N E Č N Á   T A B U L K A              
1. Red Devils 16 14 0 2 0 116:40 58              
2. Saláti 16 13 1 2 0 120:40 56              
3. Atilla Team 16 11 2 3 0 104:56 51              
4. Nem. Na Homolce D 16 9 1 6 0 88:72 44              
5. ÚNMZ 16 6 2 8 0 66:94 36              
6. Bangteam 16 5 3 8 0 73:87 34              
7. Bulldogs Pub 16 5 0 11 0 63:93 31              
8. AC Souterrain 16 2 1 12 1 44:116 22              
9. Tulos Kobylisy 16 1 2 13 0 42:118 21              
                                   
   1.kolo  10.kolo                    
17.9.- 20.9. 3.12.- 6.12.                    
Red Devils   volno volno                    
Nem. Na Homolce D Tulos Kobylisy 7 : 3 5 : 5                    
Saláti Bulldogs Pub 8 : 2 9 : 1                    
ÚNMZ AC Souterrain 6 : 4 8 : 2                    
Atilla Team Bangteam 5 : 5 9 : 1                    
                                   
  2.kolo 11.kolo                    
24.9.- 27.9. 10.12.- 13.12.                    
  Bangteam volno volno                    
Tulos Kobylisy Saláti 0 : 10 2 : 8                    
Bulldogs Pub ÚNMZ 4 : 6 6 : 4                    
AC Souterrain Atilla Team 2 : 8 1 : 9                    
Red Devils Nem. Na Homolce D 10 : 0 8 : 2                    
                                   
  3.kolo 12.kolo                    
1.10.- 4.10. 17.12.- 20.12.                    
  2.1.- 3.1.                    
Saláti Red Devils 6 : 4 4 : 6                    
Nem. Na Homolce D   volno volno                    
ÚNMZ Tulos Kobylisy 8 : 2 5 : 5                    
Atilla Team Bulldogs Pub 7 : 3 6 : 4                    
Bangteam AC Souterrain 7 : 3 5 : 5 #                    
# - tři utkání kontumována pro neoprávněný start hráče Suvorova (původně 8:2)                
  4.kolo 13.kolo                    
8.10.- 11.10. 7.1.- 10.1.                    
  AC Souterrain volno volno                    
Tulos Kobylisy Atilla Team 3 : 7 2 : 8                    
Bulldogs Pub Bangteam 4 : 6 3 : 7                    
Red Devils ÚNMZ 9 : 1 6 : 4                    
Nem. Na Homolce D Saláti 6 : 4 2 : 8                    
                                   
  5.kolo 14.kolo                    
15.10.- 18.10. 14.1.- 17.1.                    
Atilla Team Red Devils 8 : 2 4 : 6                    
ÚNMZ Nem. Na Homolce D 6 : 4 1 : 9                    
Saláti   volno volno                    
Bangteam Tulos Kobylisy 4 : 6 7 : 3                    
AC Souterrain Bulldogs Pub 4 : 6 3 : 7                    
                                   
  DNT DNT                    
22.10.- 25.10. 21.1.- 24.1.                    
                                   
  6.kolo 15.kolo                    
29.10.- 1.11. 28.1.- 31.1.                    
  Bulldogs Pub volno volno                    
Tulos Kobylisy AC Souterrain 2 : 8 1 : 9                    
Red Devils Bangteam 7 : 3 8 : 2                    
Nem. Na Homolce D Atilla Team 6 : 4 4 : 6                    
Saláti ÚNMZ 9 : 1 10 : 0                    
                                   
  7.kolo 16.kolo                    
5.11.- 8.11. 4.2.- 7.2.                    
AC Souterrain Red Devils 0 : 10 1 : 9                    
Bangteam Nem. Na Homolce D 2 : 8 8 : 2                    
Atilla Team Saláti 5 : 5 2 : 8                    
ÚNMZ   volno volno                    
Bulldogs Pub Tulos Kobylisy 6 : 4 6 : 4                    
                                   
  8.kolo 17.kolo                    
12.11.- 15.11. 11.2.- 14.2.                    
  Tulos Kobylisy volno volno                    
Red Devils Bulldogs Pub 5 : 3 # 6 : 2 #                    
Nem. Na Homolce D AC Souterrain 10 : 0 K 9 : 1                    
Saláti Bangteam 6 : 4 6 : 4 oprava                
ÚNMZ Atilla Team 2 : 8 2 : 8                    
# - oba týmy nastoupily ve třech (dvě utkání nesehrána)                      
  9.kolo 18.kolo                    
19.11.- 22.12. 18.2.- 21.2.                    
Tulos Kobylisy Red Devils 0 : 10 0 : 10                    
Bulldogs Pub Nem. Na Homolce D 2 : 8 4 : 6                    
AC Souterrain Saláti 0 : 10 1 : 9                    
Bangteam ÚNMZ 3 : 7 5 : 5                    
Atilla Team   volno volno                    
                                   
  DNT DNT                    
26.11.- 29.11. 25.2.- 28.2.