ŽENY - KONEČNÝ ŽEBŘÍČEK JEDNOTLIVCŮ ZA SEZÓNU 2013/2014
                 
Poř Příjmení, jméno Tým Soutěž 2013/14 Zápasy Výhry Prohry Body
1.   Závodská Katarína   Botka    Přebor  2. 28 23 5 182,14
2.  Plášková Sylva   Hrdlořezky   Přebor  1. 32 26 6 181,25
3.  Kurková Marie   Hrdlořeky   Přebor  7. 32 25 7 178,13
4.  Eberová Jiřina   Holešovice *)   Přebor  13. 18 14 4 177,78
5.  Adamová Božena    Botka   Přebor  5. 32 24 8 175,00
6.  Havlíčková Markéta    Orion   Přebor   4.  24 18 6 175,00
7.  Fišarová Věra   Holešovice *)   Přebor  6. 26 19 7 173,08
8.  Sűssemilchová Alice   Regula   Přebor  9. 26 26 0 170,00
9.  Korbová Monika   Holešovice *)   Přebor  8. 20 13 7 165,00
10.  Fűri Silvia   Red Devils   I. třída  31. 28 25 3 159,29
11.  Horáčková Marta   Šnečkové   Přebor  14. 30 17 13 156,67
12.  Váňová Gábina   BORŮfGA   Přebor  10.-11. 24 13 11 154,17
13.  Zavadilová Jaroslava   Kooperativa   I. třída  29. 28 23 5 152,14
14.  Straková Jitka   Red Devils   I. třída  27. 22 18 4 151,82
15.  Hrabětová Zdeňka   Olympus   Přebor  12. 30 15 15 150,00
16.  Glozlová Dana   Kooperativa   I. třída  19. 22 16 6 142,73
17.  Fomenková Hanka   MZe "A"   Přebor  18. 32 12 20 137,50
18.  Petřinová Markéta   Orion   Přebor  --- 26 9 17 134,62
19.  Zusková Jaroslava   Geosport   I. třída  16. 28 18 10 134,29
20.  Fenclová Jana   Šnečkové   Přebor   20.  30 10 20 133,33
21.  Poláková Růžena   BORŮfGA   Přebor   10.-11.  32 9 23 128,13
22.  Matunová Alena   Matuna Dream   I. třída   34.  28 16 12 127,14
23.  Sýkorová Kateřina   Matuna Dream   I. třída   30.  28 15 13 123,57
24.  Bodoková Světluše   MZe "B"   Přebor   15.  17 4 13 123,53
25.  Van der Zwan Zdenka   Olympus   Přebor   24.  30 7 23 123,33
26.  Menšíková Petra   SK Slavoj   I. třída   22.  20 9 11 115,00  
27.  Štětinová Alena   MZe "A"   Přebor   28.  28 4 24 114,29
28.  Kohoutová Jana   Geosport   I. třída   32.  28 10 18 105,71
29.  Radnicová Jana   MZe "B"   I. třída   N  18 1 17 105,56
30.  Ittnerová Marie   Pralinky   I. třída   N  24 8 16 103,33
31.  Hroňková Irena   Tety   I. třída   N  14 4 10 98,57
32.  Fleková Kristína   Pralinky   I. třída   26.  22 6 16 97,27
33.  Bendová Monika   SK Slavoj   I. třída   N  16 4 12 95,00
34.  Zvěřinová Jana   Tety   I. třída   38.  16 3 13 88,75
35.  Bělinová Jitka   Tety   I. třída   36.  22 4 18 88,18
36. Bláhová Zuzana  SK Slavoj   I. třída   35.  18 3 15 86,67
37. Rohovská Marcela  Regula   I. třída   37.  24 3 21 82,50
                 
                 
   NEZAŘAZENÉ HRÁČKY                 
                 
1.   Bartoňová Eva   MZe "A"   Přebor   N  4 3 1 x
2.  Davídková Jana   Pralinky   I. třída   N  10 7 3 x
 3.   Grossmannová Jana   BORŮfGA   Přebor   N  8 8 0 x
 4.   Hájková Alena   Red Devils   I. třída   N  6 5 1 x  
 5.   Hipmannová Jindřiška   Kooperativa   I. třída  N 2 0 2 x  
 6.    Holasová Vlasta   MZe "B"   Přebor  33. 14 1 13 x  
 7.   Marešová Jana   MZe "B"   Přebor  N 12 0 12 x  
 8.   Říhová Marie    Kooperativa   I. třída  N 4 0 4 x  
 9.   Součková Miluše   Tety   I. třída  N 4 1 3 x  
 10.   Šolleová Jaroslava   Botka   Přebor  N 2 1 1 x  
 11.   Vomáčková Zdeňka   Regula   I. třída  N 6 0 6 x
 12.   Votavová Helena   SK Slavoj   I. třída  N 2 0 2 x
 13.   Zajícová  Kateřina   Orion   Přebor  N 14 7 7 x
 14.   Zubíková Zdeňka   Botka   Přebor  N 2 1 1 x