PŘEBOR JEDNOTLIVCŮ - SPORTOVNÍ HALA JIŽNÍ MĚSTO, 7.2.2015
1. Fotogalerie    2. Fotogalerie    3. Fotogalerie    4. Fotogalerie     Foto: P. Barcal
PŘEBOR JEDNOTLIVCŮ - SPORTOVNÍ HALA JIŽNÍ MĚSTO, 8.2.2014

M U Ž I - D V O U H R A
1. Šilhánek Luděk (Orion Modřany) 2. Rousek Tomáš (Nemocnice Na Homolce) 3. Remunda Štěpán (Griffin 3T) Toman Vojtěch (Griffin 3T)
Ž E N Y - D V O U H R A
1. Plášková Sylva (Hrdlořezky) 2. Kurková Marie (Hrdlořezky) 3. Fišarová Věra (Slavoj Holešovice) Závodská Katarína (Botka)
M U Ž I - Č T Y Ř H R A
1. Barcal Petr - Fialka Jindřich (Huleš Team) 2. Hrubec Vladimír - Šilhánek Luděk (Orion Modřany) 3. Budík Bohuslav - Müller Radek (Tady Tááády) Huleš Jiří - Veselý Luboš (Huleš Team)
Ž E N Y - Č T Y Ř H R A
1. Eberová Jiřina - Korbová Monika (Slavoj Holešovice) 2. Kurková Marie - Plášková Sylva (Hrdlořezky) 3. Fišarová Věra - Závodská Katarína (S. Holešovice / Botka)
S M Í Š E N Á Č T Y Ř H R A
1. Taraňko Michail - Závodská Katarína (Griffin 3T / Botka) 2. Veselý Luboš - Korbová Monika (Huleš Team / Slavoj Holešovice) 3. Pavelka Josef - Plášková Sylva (Huleš Team / Hrdlořezky) Šilhánek Luděk - Kurková Marie (Orion Modřany / Hrdlořezky)

Turnaj - přebor PRST
16. 3. 2013

V sobotu 16. 3. 2013 se konalo každoroční měření sil hráčů a hráček PRST ve stejné hale podruhé, kde se konal tento turnaj loni a kde budeme i o pár dní později hrát i Republiku - montovaná hala JM na Květnového vítězství v Praze.
Výsledkový servis ZDE
:
1. Fotogalerie    2. Fotogalerie
3. Fotogalerie    
Text a foto (1. a 2. fotogalerie): P. Barcal. Výsledkový servis a 3. fotogalerie - Vladimír Svoboda a web hráčů České Televize.Turnaj PRST 25. 2. 2012
V sobotu 25. 2. 2012 v moderní montované hale na ul. Květnového vítězství na Praze 11 proběhl každoroční turnaj PRST. Účast byla nepatrně nižší než v minulých letech (asi 85 včetně žen), ale zejména v mužích se sešla hodně velká konkurence. Poháry byly letos menší než jindy a že velké hlediště mělo vynikající vazbu na herní prostor. I z toho důvodu vedení PRST počítá turnaj zopakovat právě v těchto prostorech příští sezonu. Hrálo se na osmnácti stolech. Načasování turnaje považujeme za šťastnější než poslední dva roky po sobě, kdy se hrálo pozdě na jaře a hráči byli duchem nebo fyzicky na zahradách a chalupách. Kompletní výsledkový servis ZDE ve formátu excell (soubor obsahuje více stran).
Text a fotogalerie č.1 a č.2: P. Barcal., 10x Josef Pavelka, fotogalerie č. 3 Vl. Svoboda (ČT)
Přebor PRST 2011
Letošni přebor jednotlivců v dubnu 2011 se neobešel bez překvapení... Luděk Sedláček splnil dokonale roli favorita a ziskal zlaté "double". Péťa Meloun a Míra Lachout se překvapivě loučili již v úvodním kole pavouka. Příjemným překvapením se stal výkon Jirky Vrážela, který dosáhl životního úspěchu - postupu do semifinále (podle svých slov byl již spokojen postupem mezi posledních 16).
Fotogalerie ZDE.   
Text a foto:
Josef Pavelka, editace a zpracování P. Barcal.